Catering Majeranek

Przedsiębiorstwo Artes PS sp. z o.o. prowadzi działalność gastronomiczną pod nazwą handlową „Catering Majeranek”

Catering „Majeranek” to zawsze świeże i smaczne posiłki.


Oferujemy dania na różne okoliczności: catering na imprezy okolicznościowe rodzinne i firmowe, obiady do domu i firmy, serwisy kawowe i przekąski oraz posiłki regeneracyjne.
W naszej ofercie znajdziecie zarówno tradycyjne posiłki kuchni polskiej, mięsne i wegetariańskie, jak również posiłki inspirowane daniami z innych krajów. Oprócz stałego menu mamy również zestawy obiadowe do wyboru – każdego dnia inne.

Gotujemy głównie ze świeżych i sezonowych produktów. Szczególną uwagę zwracamy na jakość posiłków: korzystamy ze sprawdzonych przepisów. Produkty, w tym świeże warzywa i mięsa, kupujemy od najlepszych dostawców, unikamy mrożenia, choć czasami jest ono konieczne. Dania są przygotowywane głównie ze świeżych produktów, zupy są gotowane na wywarach mięsnych lub warzywnych lub mięsno-warzywnych, warzywa obierane na miejscu, kotlet schabowy smażony dopiero po otrzymaniu zamówienia itp. Nie podajemy dań „instant”, z proszku, wstępnie przetworzonych. Dzięki temu nasze posiłki są smaczne, według niektórych klientów „najlepsze na świecie”.

Ważne jest dla nas zdrowie i zadowolenie naszych klientów. Pracujemy w nowoczesnej kuchni, wyposażonej w nowy sprzęt. Mamy opracowany i wdrożony system HACCP. Naszym atutem jest kompetentny, zgrany i wykwalifikowany zespół, który nie boi się nowych wyzwań.
Kontakt:
Catering Majeranek
Ul. Zawiszy Czarnego 16, Rzeszów
Tel. 534 715 900
zamowienia@majeranek.rzeszow.pl
www.majeranek.rzeszow.pl
www.facebook.com/majeranek.rzeszow

Manager ds. cateringu
marketing@majeranek.rzeszow.pl
Tel. 531 440 475